ENZYMEL Parodont - Suchý gel v pastilkách 60 ks

Značka: ENZYMEL
277 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Pečujte o zdraví svých úst s diskrétním doplňkem hygieny - pastilkami suchého gelu ENZYMEL Parodont. Proteolytické enzymy podporují hojivé procesy v ústech. Ulevují dásním po dentální hygieně a pomáhají i při aftech nebo škrabání v krku. Pastilka s téměř neznatelnou příchutí máty se postupně rozpouští a vytváří gel, který chrání sliznice i během dne.

Originální receptura řady ENZYMEL Parodont:

  • Podporuje imunitu dásní a sliznic
  • Pomáhá cíleně regenerovat při zánětech
  • Umožňuje dlouhodobé použití

 

Detailní informace

Bleskova doprava zdarma nad 1200 Kč
Blesková doprava zdarma
při nákupu nad 1200 Kč
Vždy na skladě
Všechno máme na skladě
a připravené k odeslání
Pomůžeme Vám vybrat od Po do Pa
Napište nebo zavolejte
Jsme tu pro vás od Po - Pá

Detailní popis produktu

Pastilky suchého gelu ENZYMEL Parodont

Pastilky suchého gelu ENZYMEL Parodont jsou diskrétní doplněk hygieny pro chvíle, kdy nemůžete použít zubní pastu nebo gel. Proteolytické enzymy trypsin, chymotrypsin a bromelain podporují regeneraci a přirozené hojivé procesy v ústech a účinně chrání zdravé dásně a sliznice. Pastilku stačí zasunout k problematickému místu mezi dásní a tváří a nechat ji postupně rozpouštět. Vzniklý mukoadhezivní gel snadno přilne ke sliznicím a neodplaví se slinami ani pohyby jazyka. Téměř neznatelná příchuť máty nedráždí ani citlivé sliznice a nezpůsobuje nadměrné slinění.

Co pastilka suchého gelu obsahuje?
Pastilka suchého gelu ENZYMEL Parodont obsahuje směs proteolytických enzymů enzymů trypsin, chymotrypsin a bromelain. Dále obsahuje mukoadhezivní složku v suchém stavu, která se pozvolna v ústech změní v gel.


Co v ní naopak nenajdete?
Neobsahuje dráždivý alkohol, fluoridy, alergen SLS, parabeny a látky s adstringentním účinkem.

Jak  pastilky suchého gelu používat?
Aplikujte 4–6 pastilek denně, nejlépe po vyčištění zubů, ale i během dne jako doplněk hygieny při zánětlivých stavech v dutině ústní. Díky přilnavé mukoadhezivní složce mají proteolytické enzymy prodlouženou dobu účinku a dostanou se i do těžko přístupných míst, která není možné vypláchnout ani vykloktat. Pastilku aplikujte nejlépe 30 minut po posledním jídle nebo sladkém nápoji, vložte ji mezi dáseň a tvář a ponechejte až do úplného rozpuštění. Pastilku nekousejte ani nepolykejte vcelku a nekousejte.

Co pro sebe můžete udělat víc?
Suchý gel je skvělý doplněk zubní pasty ENZYMEL Parodont a mukoadhezivního gelu ENZYMEL Parodont, účinek proteolytických enzymů se společným používáním zintenzivní. Pastilky lze použít i v kombinaci se zubní pastou a mukoadhezivním gelem ENZYMEL Intensive 35.

Obsah balení: 60 ks

 Složení: Sorbitol, Algin, Xanthan Gum, Microcrystalline Cellulose, Xylitol, Silica, Bromelain, Magnesium Stearate, Trypsin, Chymotrypsin, Aroma

Přípravky značky ENZYMEL české společnosti Wald Pharmaceuticals jsou ideálním doplňkem hygieny při zánětech, před a po výkonech v dutině ústní.

Řada ENZYMEL Parodont je dostupná ve formě mukoadhezivního gelu, zubní pasty a suchého gelu v pastilkách. Podporuje imunitu dásní a sliznic, pomáhá cíleně regenerovat při zánětech a umožňuje dlouhodobé použití.

Řada ENZYMEL Intensive 35 je dostupná ve formě mukoadhezivního gelu a zubní pasty. Patentované složení má intenzivní antimikrobiální účinek, snižuje riziko komplikací a umožňuje hygienu až 8 týdnů.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.