ENZYMEL Intensive 35 - Antimikrobiální mukoadhezivní gel 30 ml

Značka: ENZYMEL
266 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Dopřejte svým dásním extra dávku šetrné péče a podpořte regeneraci s antimikrobiálním gelem ENZYMEL Intensive 35 s prodlouženým účinkem. Směs proteolytických enzymů a chlorhexidinu snižuje riziko komplikací a usnadňuje regeneraci po výkonech, dentální hygieně, aftech a dalších stavech v ústech. Gel bez příchuti snadno přilne na zuby a sliznice a nezpůsobuje nadměrné slinění –proto působí déle. Neobsahuje fluorid.

Patentované šetrné složení řady ENZYMEL Intensive 35:

  • Působí účinně proti mikrobům a snižuje tak riziko infekce
  • Pomáhá cíleně regenerovat při zánětech
  • Umožňuje až 8týdenní intenzivní použití

Detailní informace

Bleskova doprava zdarma nad 1200 Kč
Blesková doprava zdarma
při nákupu nad 1200 Kč
Vždy na skladě
Všechno máme na skladě
a připravené k odeslání
Pomůžeme Vám vybrat od Po do Pa
Napište nebo zavolejte
Jsme tu pro vás od Po - Pá

Detailní popis produktu

Antimikrobiální mukoadhezivní gel ENZYMEL Intensive 35

Speciální směs enzymů a antiseptika chlorhexidinu v gelu ENZYMEL Intensive 35 spojuje antimikrobiální účinek s přirozenou podporou hojení dásní, jazyka a sliznic. Gel je určený pro intenzivní a přitom šetrnou cílenou hygienu při zánětlivých stavech spojených s bakteriální infekcí, případně tam, kde infekce hrozí a představuje závažnou komplikaci. Gel bez příchuti snadno přilne ke sliznicím, nedráždí je a nevyvolává nadměrné nežádoucí slinění. Proto působí výrazně déle než ochucené gely.

Patentovaná směs v řadě ENZYMEL Intensive 35 omezuje bakteriální růst 4x účinněji než samotný chlorhexidin. Enzymy štěpí ochranné obaly mikrobů, proto jsme mohli koncentraci chlorhexidinu snížit na 0,035 % a zachovat přitom široké antimikrobiální spektrum. Při tak nízké koncentraci nedochází k zabarvení skloviny či ztrátě chuti ani při 8týdenním používání.

Kdy sáhnout po gelu ENZYMEL Intensive 35:

  • Při chronických zánětech v dutině ústní způsobených mikrobiální infekcí
  • U pooperačních a poimplantačních stavů, kde hrozí infekční komplikace
  • Při jiných stavech provázených krvácením dásní a otokem

Jak gel používat?

Gel používejte alespoň 2x denně po vyčištění zubů, ideálně však i mezi čištěním během dne. Ústa vypláchněte vodou a dásně jemně osušte (např. ubrouskem). Naneste malé množství gelu na potřebné místo (přímo úzkým hrdlem aplikátoru, pomocí vatové tyčinky, jemného kartáčku nebo čistým prstem) a rozetřete. U širokých mezizubních prostor můžete gel vtlačit pomocí úzkého aplikátoru přímo mezi zuby.

Antimikrobiální mukoadhezivní gel skvěle uplatníte jako součást intenzivní péče až po dobu 8 týdnů. Kombinujte jej se zubní pastou bez SLS, jako například antimikrobiální zubní pastou ENZYMEL Intensive 35 nebo enzymovou zubní pastou ENZYMEL Parodont.

Obsah balení: 30 ml

Složení: Aqua, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Sodium Benzoate, Chlorhexidine Digluconate, Trypsin, Chymotrypsin.

Přípravky značky ENZYMEL české společnosti Wald Pharmaceuticals jsou ideálním doplňkem hygieny při zánětech, před a po výkonech v dutině ústní.

Řada ENZYMEL Parodont je dostupná ve formě mukoadhezivního gelu, zubní pasty a suchého gelu v pastilkách. Podporuje imunitu dásní a sliznic, pomáhá cíleně regenerovat při zánětech a umožňuje dlouhodobé použití.

Řada ENZYMEL Intensive 35 je dostupná ve formě mukoadhezivního gelu a zubní pasty. Patentované složení má intenzivní antimikrobiální účinek, snižuje riziko komplikací a umožňuje hygienu až 8 týdnů.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.