Sada antimikrobiální péče ENZYMEL

Značka: ENZYMEL
815 Kč –10 %
ENZYMEL antimikrobialni rada+suchygel
815 Kč –10 % 733,50 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Sada obsahuje 3 oblíbené přípravky pro intenzivní hygienu. Kombinace zubní pasty a mukoadhezivního gelu ENZYMEL Intensive 35 účinně chrání zuby, dásně, jazyk nebo implantáty při mikrobiální infekci. Patentovaná směs proteolytických enzymů s chlorhexidinem snižuje riziko komplikací a navrací dutinu ústní do rovnováhy. Zubní pasta šetrně pečuje o dutinu ústní a mukoadhezivní gel její účinek násobně prodlužuje. Pastilky suchého gelu ENZYMEL Parodont slouží jako diskrétní doplněk hygieny během dne.

Detailní informace

Bleskova doprava zdarma nad 1200 Kč
Blesková doprava zdarma
při nákupu nad 1200 Kč
Vždy na skladě
Všechno máme na skladě
a připravené k odeslání
Pomůžeme Vám vybrat od Po do Pa
Napište nebo zavolejte
Jsme tu pro vás od Po - Pá

Detailní popis produktu

Sada antimikrobiální péče ENZYMEL

Podpořte důkladnou hygienu a regeneraci svých úst. Patentovanou směsí enzymů a antiseptika chlorhexidinu v antimikrobiální zubní pastě a gelu ENZYMEL Intensive 35 docílíte intenzivní a zároveň šetrnou cílenou hygienu při zánětlivých stavech a zabráníte komplikacím souvisejícím s bakteriální infekcí.

Patentovaná směs v řadě ENZYMEL Intensive 35 omezuje bakteriální růst 4x účinněji než samotný chlorhexidin. Enzymy štěpí ochranné obaly mikrobů, proto jsme mohli koncentraci chlorhexidinu snížit na 0,035 % a zachovat přitom široké antimikrobiální spektrum. Při tak nízké koncentraci nedochází k zabarvení skloviny či ztrátě chuti ani při 8týdenním používání.

  • Zubní pasta je šetrná k citlivým dásním – neobsahuje SLS, titanovou bělobu, barviva, alkohol ani adstringentní látky. Obsahuje fluorid, má nízkou abrazivitu a jemnou mátovou příchuť.
  • Gel je zcela bez příchuti – snadno přilne ke sliznicím, nedráždí je a nevyvolává nadměrné nežádoucí slinění. Proto působí výrazně déle než ochucené gely.
  • Pastilky suchého gelu ENZYMEL Parodont obsahují proteolytické enzymy a podporují hojivé procesy v ústech diskrétně během dne. Ulevují dásním po dentální hygieně a pomáhají i při aftech nebo škrabání v krku. Pastilka se svěží, téměř neznatelnou příchutí máty se postupně rozpouští a vytváří gel, který chrání sliznice i během dne.

 Kdy sáhnout po této sadě:

  • Při chronických a opakujících se zánětech v dutině ústní způsobených mikrobiální infekcí
  • U pooperačních a poimplantačních stavů, kde hrozí infekční komplikace
  • Při dalších stavech provázených krvácením dásní a otokem

Jak přípravky používat?

Enzymovou zubní pastu ENZYMEL Intensive 35 používejte minimálně 2× denně. Na navlhčený kartáček vytlačte 15–20 mm zubní pasty a čistěte nejméně 3 minuty.

Gel ENZYMEL Intensive 35 používejte min. 2× denně vždy po vyčištění zubů, ideálně i mezi čištěním. Naneste malé množství gelu na potřebné místo a rozetřete. U širokých mezizubních prostor můžete gel vtlačit přímo mezi zuby.

Aplikujte 4–6 pastilek suchého gelu ENZYMEL Parodont denně, nejlépe po vyčištění zubů, ale i během dne jako doplněk hygieny při zánětlivých stavech v dutině ústní. Pastilku vložte mezi dáseň a tvář a ponechejte až do úplného rozpuštění. Nekousejte ani nepolykejte vcelku.

Co pro sebe můžete udělat víc?
Po 8 týdnech doporučujeme přípravky ENZYMEL Intensive 35 nahradit zubní pastou a mukoadhezivním gelem ENZYMEL Parodont. V případě potřeby můžete několika týdnech řady znovu prostřídat.

Obsah sady: zubní pasta ENZYMEL Intensive (75 ml), mukoadhezivní gel ENZYMEL Intensive 35 (30 ml), balení 60 ks pastilek suchého gelu ENZYMEL Parodont

Přípravky značky ENZYMEL české společnosti Wald Pharmaceuticals jsou ideálním doplňkem hygieny při zánětech, před a po výkonech v dutině ústní.

Řada ENZYMEL Parodont je dostupná ve formě mukoadhezivního gelu, zubní pasty a suchého gelu v pastilkách. Podporuje imunitu dásní a sliznic, pomáhá cíleně regenerovat při zánětech a umožňuje dlouhodobé použití.

Řada ENZYMEL Intensive 35 je dostupná ve formě mukoadhezivního gelu a zubní pasty. Patentované složení má intenzivní antimikrobiální účinek, snižuje riziko komplikací a umožňuje hygienu až 8 týdnů.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.