ENZYMEL Parodont - Enzymová zubní pasta 75 ml

Značka: ENZYMEL
272 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Pečujte o své ústa chytře. Proteolytické enzymy v zubní pastě ENZYMEL Parodont podporují přirozené hojení dásní, jazyka a sliznic. Šetrně pečují o zuby, dásně, jazyk nebo implantáty. Usnadní regeneraci při zánětech, po výkonech, dentální hygieně, aftech a dalších stavech.

Originální receptura v řadě ENZYMEL Parodont:

  • Podporuje imunitu dásní a sliznic
  • Pomáhá cíleně regenerovat při zánětech
  • Umožňuje dlouhodobé použití

Detailní informace

Bleskova doprava zdarma nad 1200 Kč
Blesková doprava zdarma
při nákupu nad 1200 Kč
Vždy na skladě
Všechno máme na skladě
a připravené k odeslání
Pomůžeme Vám vybrat od Po do Pa
Napište nebo zavolejte
Jsme tu pro vás od Po - Pá

Detailní popis produktu

Enzymová zubní pasta ENZYMEL Parodont

Zlepšete svou každodenní hygienu použitím enzymové zubní pasty ENZYMEL Parodont s účinnými proteolytickými enzymy. Snižují otok a účinně omezují přilnavost a množení bakterií. Při dlouhodobém použití také efektivně posilují slizniční imunitu. Zubní pasta je šetrná k citlivým dásním – neobsahuje SLS, titanovou bělobu, barviva, alkohol ani adstringentní látky. Obsahuje fluorid, má nízkou abrazivitu a jemnou mátovou příchuť. 

Kdy sáhnout po zubní pastě ENZYMEL Parodont:

  •      Při začínajících nebo akutních zánětech
  •      Po dentální hygieně
  •      U pooperačních a poúrazových stavů
  •      U diabetiků a při protinádorové terapii
  •      Při používání rovnátek

Jak zubní pastu používat?

Enzymovou zubní pastu ENZYMEL Parodont používejte minimálně 2x denně, nejlépe po každém jídle nebo pití sladkého nápoje, kávy i čaje. Ústa před čištěním důkladně vypláchněte vodou. Na navlhčený kartáček vytlačte 15–20 mm zubní pasty a čistěte nejméně 3 minuty. Pro optimální stav dásní a sliznic používejte zubní pastu i po odeznění obtíží. Správnou techniku čištění zubů konzultujte se svou zubní hygienistkou či zubním lékařem.

Co pro sebe můžete udělat víc?
Pro prodloužení účinku stačí zubní pastu doplnit enzymovým mukoadhezivním gelem nebo pastilkami suchého gelu ENZYMEL Parodont. Pokud čelíte bakteriální infekci, doporučujeme nejprve po dobu 8 týdnů používat přípravky ENZYMEL Intensive 35 se směsí enzymů a antiseptika chlorhexidinu. Pak můžete opět přejít na řadu ENZYMEL Parodont.

Obsah balení: 75 ml

Složení: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Trypsin, Chymotrypsin, Bromelain, Gellan Gum, Sodium Benzoate, Sodium Saccharinate, Sodium Monofluorophosphate, Menthol, Mentha Piperita, Mentha Spicata, Anethole. 

Přípravky značky ENZYMEL české společnosti Wald Pharmaceuticals jsou ideálním doplňkem hygieny při zánětech, před a po výkonech v dutině ústní.

Řada ENZYMEL Parodont je dostupná ve formě mukoadhezivního gelu, zubní pasty a suchého gelu v pastilkách. Podporuje imunitu dásní a sliznic, pomáhá cíleně regenerovat při zánětech a umožňuje dlouhodobé použití.

Řada ENZYMEL Intensive 35 je dostupná ve formě mukoadhezivního gelu a zubní pasty. Patentované složení má intenzivní antimikrobiální účinek, snižuje riziko komplikací a umožňuje hygienu až 8 týdnů.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.