ENZYMEL Intensive 35 - Antimikrobiální zubní pasta 75 ml

Značka: ENZYMEL
272 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Podpořte důkladnou hygienu a regeneraci svých úst. ENZYMEL Intensive 35 zubní pasta šetrně a zároveň účinně pečuje o zuby, dásně, jazyk nebo implantáty při mikrobiální infekci. Patentovaná směs snižuje riziko komplikací a navrací dutinu ústní do rovnováhy. Má jemnou mátovou příchuť, která nedráždí, a nízkou abrazivitu.

 Patentované šetrné složení řady ENZYMEL Intensive 35:

  • Působí účinně proti mikrobům a snižuje tak riziko infekce
  • Cíleně pomáhá regenerovat při opakovaných zánětech
  • Umožňuje až 8týdenní intenzivní použití

Detailní informace

Bleskova doprava zdarma nad 1200 Kč
Blesková doprava zdarma
při nákupu nad 1200 Kč
Vždy na skladě
Všechno máme na skladě
a připravené k odeslání
Pomůžeme Vám vybrat od Po do Pa
Napište nebo zavolejte
Jsme tu pro vás od Po - Pá

Detailní popis produktu

Antimikrobiální zubní pasta ENZYMEL Intensive 35

Podpořte důkladnou hygienu a regeneraci svých úst. Patentovanou směsí enzymů a antiseptika chlorhexidinu v antimikrobiální zubní pastě ENZYMEL Intensive 35 docílíte intenzivní a zároveň šetrnou cílenou hygienu při zánětlivých stavech a zabráníte komplikacím souvisejícím s bakteriální infekcí. Zubní pasta je šetrná k citlivým dásním – neobsahuje SLS, titanovou bělobu, barviva, alkohol ani adstringentní látky. Obsahuje fluorid, má nízkou abrazivitu a jemnou mátovou příchuť. 

Patentovaná směs v řadě ENZYMEL Intensive 35 omezuje bakteriální růst 4x účinněji než samotný chlorhexidin. Enzymy štěpí ochranné obaly mikrobů, proto jsme mohli koncentraci chlorhexidinu snížit na 0,035 % a zachovat přitom široké antimikrobiální spektrum. Při tak nízké koncentraci nedochází k zabarvení skloviny či ztrátě chuti ani při 8týdenním používání.

 Kdy sáhnout po zubní pastě ENZYMEL Intensive 35:

  • Při chronických a opakujících se zánětech v dutině ústní způsobených mikrobiální infekcí
  • U pooperačních a poimplantačních stavů, kde hrozí infekční komplikace
  • Při dalších stavech provázených krvácením dásní a otokem

Jak zubní pastu používat?

Antimikrobiální zubní pastu ENZYMEL Intensive 35 používejte minimálně 2x denně, nejlépe po každém jídle nebo pití sladkého nápoje, kávy i čaje. Ústa před čištěním důkladně vypláchněte vodou. Na navlhčený kartáček vytlačte 15–20 mm zubní pasty a čistěte nejméně 3 minuty. Pro optimální stav dásní a sliznic používejte zubní pastu i po odeznění obtíží. Správnou techniku čištění zubů konzultujte se svou zubní hygienistkou či zubním lékařem.

Co pro sebe můžete udělat víc?
Pro prodloužení účinku stačí zubní pastu doplnit antimikrobiálním mukoadhezivním gelem ENZYMEL Intensive 35 a během dne pastilkami suchého gelu ENZYMEL Parodont. Po 8 týdnech doporučujeme přípravky ENZYMEL Intensive 35 nahradit zubní pastou a mukoadhezivním gelem ENZYMEL Parodont. V případě potřeby můžete po několika týdnech řady znovu prostřídat.

Obsah balení: 75 ml

Složení: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Trypsin, Chymotrypsin, Bromelain, Gellan Gum, Sodium Benzoate, Sodium Saccharinate, Sodium Monofluorophosphate, Menthol, Mentha Piperita, Mentha Spicata, Anethole, Chlorhexidine Digluconate. 

Přípravky značky ENZYMEL české společnosti Wald Pharmaceuticals jsou ideálním doplňkem hygieny při zánětech, před a po výkonech v dutině ústní.

Řada ENZYMEL Parodont je dostupná ve formě mukoadhezivního gelu, zubní pasty a suchého gelu v pastilkách. Podporuje imunitu dásní a sliznic, pomáhá cíleně regenerovat při zánětech a umožňuje dlouhodobé použití.

Řada ENZYMEL Intensive 35 je dostupná ve formě mukoadhezivního gelu a zubní pasty. Patentované složení má intenzivní antimikrobiální účinek, snižuje riziko komplikací a umožňuje hygienu až 8 týdnů.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.